NABÍDKA NAŠICH SLUŽEB

AUTOSERVIS

Servisní mechanické práce

Veškeré servisní a mechanické práce provádí naši vyškolení mechanici pomocí moderní techniky a nejnovějších technologií.

Logo

Nejprve nejčastěji za pomocí diagnostiky zjistíme, co je příčinou problému a až poté provedeme úkony potřebné pro jeho eliminaci. Tímto postupem optimalizujeme nejen výkon vašeho vozu, ale také vaše náklady na jeho opravy a údržbu.

Diagnostika motoru

Moderní automobilová diagnostika umožňuje během krátké doby zjistit, jak aktuální, tak ale i možný budoucí problém.

Logo

Úlohou diagnostiky je zjistit, jestli diagnostikovaný objekt funguje správně, a pokud ne, identifikovat rozsah poruchy či odhalit skrytou (latentní) poruchu, zjistit její příčinu a na základě těchto dat provést opravu.

Preventivní prohlídka vozu

Stejně jako například u člověka, je pravidelná preventivní prohlídka vozidla důležitá, neboť jí lze předejít případným budoucím závadám a v konečném důsledku se tak vyhnout nečekaným problémům, v krajním případě i katastrofě.

Logo

Odborné posouzení, diagnostika a kontrola vybraných částí vozidla je naší prioritou. K tomuto účelu využíváme moderní diagnostické metody a přístroje. S výsledky preventivní prohlídky a případnými z nich vyplývajícími riziky vás seznámíme a po vzájemné domluvě provedeme potřebnou údržbu, či opravy dotčených částí vozu.

Příprava a provedení STK

Kompletní příprava pro STK a emise. Váš vůz po předchozí domluvě a oproti potvrzení buď vyzvedneme, nebo nám jej dovezete a náš pracovník s ním následně absolvuje STK a emise.

Logo

K vozu je třeba dodat malý i velký technický průkaz, protokol o provedeném měření emisí (v případě, že se s vozidlem nebude tato kontrola provádět). Každopádně Vám vše rádi sdělíme, pokud nás předtím budete kontaktovat.

Výměna autoskel

Rozbité sklo vozidla patří k poměrně častým problémům, se kterými se motorista v běžném provozu může setkat.

Logo

Výměnu autoskel provede odborně vyškolený pracovník našeho autoservisu.

PNEUSERVIS

Přezutí a vyvážení

Správné obutí je základem nejen pohodlné, ale především bezpečné jízdy. Proto v našem servisu v tomto ohledu nebereme nic na lehkou váhu a přistupujeme k této problematice s maximální odpovědností.

Logo

Kompletní přezutí nebo přehození kol vašeho vozu zajistí náš tým zkušených mechaniků tak, že postupně demontuje všechna měněná kola. Šrouby kol jsou povoleny pneumatickým utahovákem, a to včetně bezpečnostního, pokud ho na svém voze máte. Kola jsou nasazena na zouvačku, která bezpečně oddělí pneumatiku od ráfku. Pneumatiku, kterou na tento ráfek nově nasadíme, pečlivě očistíme, ošetříme a také zkontrolujeme hloubku dezénu. Následně proběhne vyvážení kola tak, aby byl zajištěn jízdní komfort, kolo se nesjíždělo nerovnoměrně a vůz vám na silnici „neplaval.“ Kola pak opět instalujeme na vůz a dohušťujeme v případě potřeby.

Kontrola tlaku

Nesprávná hodnota tlaku vzduchu v pneumatikách vašeho vozidla může jedním z hlavních důvodů rychlého a přílišného opotřebení pneumatik. Udržováním optimíálního tlaku lze prodloužit život pneumatik až o 50%.

Logo

Tlak v pneumatikách by měl mít optimální hodnotu, protože jeho nízká hodnota (podhuštění) způsobuje nadměrné opotřebení vnějších částí pneumatiky. Naopak přehuštěná pneumatika je příčinou opotřebení střední části běhounu.

Opravy pneumatik

Defektu pneumatiky se nevyhne žádný řidič motorového vozidla. Ne vždy je však nutná výměna poškozené pneumatiky za novou. V Auto PM & MP uděláme maximum pro to, abychom pneumatiku či duši zachránili.

Logo

Je-li to technicky možné, v našem servisu opravíme poškození jak v běhounu, tak i na bočnici pneumatiky pro osobní a užitková vozidla. Kvalita takto provedené opravy přitom zaručuje, že můžete pneumatiku/duši používat bez omezení a stejně bezpečně, jako před jejím defekem.

Prodej pneumatik

Faktorů, přispívajích k degradaci pneumatik, je více a je třeba je důsledně sledovat. Pneumatiky jsou totiž to, co vá vůz drží na vozovce a v případě krizové situace, jako je např. nouzové brzdění, může každý kousek zbývající vlastnosti zásadně ovlivnit její výsledek.

Logo

Nabízíme kvalitní pneu různých značek za férové ceny. Naši odborníci vám vždy rádi a ochotně poradí, jaké modely jsou pro váš vůz optimální nejen vzhledem k ceně, ale i účinnosti a funkci. Výsledkem je poté bezpečná a pohodlná jízda.

DALŠÍ SLUŽBY

Stříkání podvozku

Nástřik podvozku vozidla chrání jeho spodní část a dutiny před působením nejrůznějších vnějších vlivů. Jeho použití se vyplatí jak u nových, tak i u starších typů vozů, a to zejména před začátkem zimního období.

Logo

V našem autoservisu provádíme profesionální ošetření podvozku a dutin vozů. Nástřiky jsou aplikovány zásadně značkovými přípravky, u kterých je zajištěna účinná ochrana proti korozi a dalším vnějším vlivům působícím na podvozek vašeho automobilu.

Čištění interiéru vozidla

Čas od času potřebuje každé vozidlo zbavit nečistot. V našem sevisu se postaráme o průzračná skla a čistý zdravý interiér. Při profesionálním čištění používáme značkové přípravky a dbáme na každý detail.

Logo

Jsme tu, abychom vám pomohli s vaším vozidlem a všemi jeho potřebami.